Filtruj:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
06:30
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
06:30 – 07:45
Ulla
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
06:30 – 07:45
Ulla
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:30
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
08:30 – 10:00
Ulla
08:45
09:00
Vinyasa Krama
(0 – 2)
09:00 – 10:30
Ifa
Wstęp do Jogi
(0 – 2)
09:00 – 10:30
Krzysztof
Air Yoga
(0 – 3)
09:00 – 10:00
Ulla
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
Pilates
(0 – 2)
09:00 – 10:00
Aga
Wstęp do Jogi
(0 – 2)
09:00 – 10:30
Kasia K.
Vinyasa Krama
(0 – 2)
09:00 – 10:30
Ifa
Ashtanga Yoga
I Seria Prowadzona
09:00 – 10:30
Karolina (17 września te zajęcia są odwołane)
09:15
09:30
09:45
10:00
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
16:00
Joga dla dzieci lub Joga Rodzinna
16:00 – 17:00
Daga (sprawdź daty zajęć w opisie Jogi dla dzieci)
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
16:00 – 17:30
Ulla
16:15
16:30
16:45
17:00
Pilates
(0 – 2)
17:00 – 18:00
Aga
Vinyasa Slow
(0 – 2)
17:00 – 18:30
Daga
Pilates dla kobiet w ciąży
(0 – 2)
17:00 – 18:00
Aga
Vinyasa Slow
(0 – 2)
17:00 – 18:30
Kasia K.
Pilates dla kobiet w ciąży
(0 – 2)
17:00 – 18:00
Aga
Air Yoga
(0 – 3)
17:00 – 18:00
Ulla
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
Tai Chi / Chi Kung
(0 – 2)
17:00 – 18:00
Jacek
17:15
17:30
Vinyasa Krama
(0 – 2)
17:30 – 19:00
Ifa
17:45
18:00
Air Yoga
(0 – 3)
18:00 – 19:00
Ulla
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
Air Yoga
(0 – 3)
18:00 – 19:00
Agnieszka
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
18:15
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
Ulla
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
Daga
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
Ulla
Zdrowy kręgosłup
(0 – 3)
18:15 – 19:15
Agata
YIN Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
Ulla
18:30
18:45
Zdrowy kręgosłup
(0 – 3)
18:45 – 19:45
Agata
Pilates
(0 – 2)
18:45 – 19:45
Aga
19:00
bodyART®
(0 – 3)
19:00 – 20:00
Karol
19:15
19:30
Rozciąganie i Relaks
(0 – 3)
19:30 – 21:30
Agnieszka
19:45
20:00
Power Vinyasa Yoga
(1 – 3)
20:00 – 21:30
Ifa
Wstęp do Jogi
(0 – 2)
20:00 – 21:30
Ulla
Vinyasa Slow
(0 – 2)
20:00 – 21:30
Kasia K.
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia D.
Power Vinyasa Yoga
(1 – 3)
20:00 – 21:30
Ulla
Wstęp do Jogi
(0 – 2)
20:00 – 21:30
Julita
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia D.
Ashtanga Yoga
I Seria Prowadzona
20:00 – 21:30
Karolina
Wstęp do Jogi
(0 – 2)
20:00 – 21:30
Krzysztof
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala POWIETRZE

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala POWIETRZE

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala POWIETRZE

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala POWIETRZE

piątek - sala PRZESTRZEŃ

sobota - sala PRZESTRZEŃ

niedziela - sala POWIETRZE

niedziela - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
09:00
Air Yoga
(0 – 3)
09:00 – 10:00
Ulla
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
09:15
09:30
09:45
17:00
Air Yoga
(0 – 3)
17:00 – 18:00
Ulla
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
17:15
17:30
17:45
18:00
Air Yoga
(0 – 3)
18:00 – 19:00
Ulla
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
Air Yoga
(0 – 3)
18:00 – 19:00
Agnieszka
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
18:15
18:30
18:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

środa - sala POWIETRZE

czwartek - sala POWIETRZE

piątek - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
06:30
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
09:00
Ashtanga Yoga
I Seria Prowadzona
09:00 – 10:30
Karolina (17 września te zajęcia są odwołane)
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
20:00
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia D.
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia D.
Ashtanga Yoga
I Seria Prowadzona
20:00 – 21:30
Karolina
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala POWIETRZE

piątek - sala PRZESTRZEŃ

niedziela - sala PRZESTRZEŃ

  • 09:00 - 10:30
    Ashtanga Yoga
    Karolina (17 września te zajęcia są odwołane)
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
19:00
bodyART®
(0 – 3)
19:00 – 20:00
Karol
19:15
19:30
19:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

wtorek - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
16:00
Joga dla dzieci lub Joga Rodzinna
16:00 – 17:00
Daga (sprawdź daty zajęć w opisie Jogi dla dzieci)
16:15
16:30
16:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

niedziela - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
10:00
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

środa - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
09:00
Pilates
(0 – 2)
09:00 – 10:00
Aga
09:15
09:30
09:45
17:00
Pilates
(0 – 2)
17:00 – 18:00
Aga
17:15
17:30
17:45
18:45
Pilates
(0 – 2)
18:45 – 19:45
Aga
19:00
19:15
19:30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

środa - sala POWIETRZE

środa - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
17:00
Pilates dla kobiet w ciąży
(0 – 2)
17:00 – 18:00
Aga
Pilates dla kobiet w ciąży
(0 – 2)
17:00 – 18:00
Aga
17:15
17:30
17:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
20:00
Power Vinyasa Yoga
(1 – 3)
20:00 – 21:30
Ifa
Power Vinyasa Yoga
(1 – 3)
20:00 – 21:30
Ulla
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

środa - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
19:30
Rozciąganie i Relaks
(0 – 3)
19:30 – 21:30
Agnieszka
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

czwartek - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
17:00
Tai Chi / Chi Kung
(0 – 2)
17:00 – 18:00
Jacek
17:15
17:30
17:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

piątek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
09:00
Vinyasa Krama
(0 – 2)
09:00 – 10:30
Ifa
Vinyasa Krama
(0 – 2)
09:00 – 10:30
Ifa
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
17:30
Vinyasa Krama
(0 – 2)
17:30 – 19:00
Ifa
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala POWIETRZE

piątek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
17:00
Vinyasa Slow
(0 – 2)
17:00 – 18:30
Daga
Vinyasa Slow
(0 – 2)
17:00 – 18:30
Kasia K.
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
20:00
Vinyasa Slow
(0 – 2)
20:00 – 21:30
Kasia K.
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala POWIETRZE

środa - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
06:30
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
06:30 – 07:45
Ulla
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
06:30 – 07:45
Ulla
06:45
07:00
07:15
07:30
08:30
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
08:30 – 10:00
Ulla
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
16:00
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
16:00 – 17:30
Ulla
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
18:15
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
Ulla
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
Daga
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
Ulla
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

sobota - sala PRZESTRZEŃ

niedziela - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
09:00
Wstęp do Jogi
(0 – 2)
09:00 – 10:30
Krzysztof
Wstęp do Jogi
(0 – 2)
09:00 – 10:30
Kasia K.
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
20:00
Wstęp do Jogi
(0 – 2)
20:00 – 21:30
Ulla
Wstęp do Jogi
(0 – 2)
20:00 – 21:30
Julita
Wstęp do Jogi
(0 – 2)
20:00 – 21:30
Krzysztof
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
18:15
YIN Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
Ulla
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

piątek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
18:15
Zdrowy kręgosłup
(0 – 3)
18:15 – 19:15
Agata
18:30
18:45
Zdrowy kręgosłup
(0 – 3)
18:45 – 19:45
Agata
19:00
19:15
19:30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala POWIETRZE

Legenda

  • 0 - osoby początkujące
  • 1 - osoby praktykujące co najmniej jeden rok
  • 2 - osoby praktykujące systematycznie co najmniej dwa lata
  • 3 - osoby zaawansowane o systematycznej praktyce powyżej dwóch lat