Filtruj:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
06:30
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
Vinyasa Yoga
06:30 – 07:45
Ulla
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
Vinyasa Yoga
06:30 – 07:45
Ulla
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:30
Vinyasa Yoga
08:30 – 10:00
Ulla
08:45
09:00
Vinyasa Krama
09:00 – 10:30
Ifa
Wstęp do Jogi
09:00 – 10:30
Krzysztof
Vinyasa Yoga Stretch
09:00 – 10:30
Ifa
Wstęp do Jogi
09:00 – 10:30
Krzysztof
Vinyasa Krama
09:00 – 10:30
Ifa
Ashtanga Yoga
I Seria Prowadzona
09:00 – 10:30
Bartek
09:15
09:30
09:45
10:00
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
16:00
Joga dla dzieci lub Joga Rodzinna
16:00 – 17:00
Daga (sprawdź daty zajęć w opisie Jogi dla dzieci)
Vinyasa Yoga
16:00 – 17:30
Ulla
16:15
16:30
16:45
17:00
Air Yoga
17:00 – 18:00
Agnieszka
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
Tai Chi / Chi Kung
17:00 – 18:00
Jacek
17:15
17:30
Vinyasa Krama
17:30 – 19:00
Ifa
17:45
18:00
Air Yoga
18:00 – 19:00
Agnieszka
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
18:15
Zdrowy kręgosłup
18:15 – 19:15
Agata
Wstęp do Jogi
18:15 – 19:45
Ulla
Vinyasa Yoga
18:15 – 19:45
Ulla
Power Vinyasa Yoga
(intensywne)
18:15 – 19:45
Ulla (w zastępstwie Agnieszka)
Vinyasa Yoga
18:15 – 19:45
Michał
Vinyasa Yoga
18:15 – 19:45
Ulla (w zastępstwie Michał)
Zdrowy kręgosłup
18:15 – 19:15
Agata
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
Vinyasa Yoga + OM
19:30 – 21:30
Agnieszka
19:45
20:00
Power Vinyasa Yoga
(intensywne)
20:00 – 21:30
Ifa
Vinyasa Yoga
20:00 – 21:30
Michał
Vinyasa Slow
20:00 – 21:30
Michał
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia D.
Kundalini Yoga
20:00 – 21:30
Agnieszka
Wstęp do Jogi
20:00 – 21:30
Krzysztof
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia D.
Wstęp do Jogi
20:00 – 21:30
Krzysztof
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala POWIETRZE

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala POWIETRZE

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala POWIETRZE

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala PRZESTRZEŃ

sobota - sala PRZESTRZEŃ

niedziela - sala POWIETRZE

niedziela - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
17:00
Air Yoga
17:00 – 18:00
Agnieszka
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
17:15
17:30
17:45
18:00
Air Yoga
18:00 – 19:00
Agnieszka
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
18:15
18:30
18:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

czwartek - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
06:30
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
09:00
Ashtanga Yoga
I Seria Prowadzona
09:00 – 10:30
Bartek
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
20:00
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia D.
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia D.
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala PRZESTRZEŃ

niedziela - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
16:00
Joga dla dzieci lub Joga Rodzinna
16:00 – 17:00
Daga (sprawdź daty zajęć w opisie Jogi dla dzieci)
16:15
16:30
16:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

niedziela - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
10:00
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
20:00
Kundalini Yoga
20:00 – 21:30
Agnieszka
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

środa - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
18:15
Power Vinyasa Yoga
(intensywne)
18:15 – 19:45
Ulla (w zastępstwie Agnieszka)
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
20:00
Power Vinyasa Yoga
(intensywne)
20:00 – 21:30
Ifa
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

środa - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
19:30
Vinyasa Yoga + OM
19:30 – 21:30
Agnieszka
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

czwartek - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
17:00
Tai Chi / Chi Kung
17:00 – 18:00
Jacek
17:15
17:30
17:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

piątek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
09:00
Vinyasa Krama
09:00 – 10:30
Ifa
Vinyasa Krama
09:00 – 10:30
Ifa
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
17:30
Vinyasa Krama
17:30 – 19:00
Ifa
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

wtorek - sala POWIETRZE

piątek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
20:00
Vinyasa Slow
20:00 – 21:30
Michał
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

wtorek - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
06:30
Vinyasa Yoga
06:30 – 07:45
Ulla
Vinyasa Yoga
06:30 – 07:45
Ulla
06:45
07:00
07:15
07:30
08:30
Vinyasa Yoga
08:30 – 10:00
Ulla
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
16:00
Vinyasa Yoga
16:00 – 17:30
Ulla
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
18:15
Vinyasa Yoga
18:15 – 19:45
Ulla
Vinyasa Yoga
18:15 – 19:45
Michał
Vinyasa Yoga
18:15 – 19:45
Ulla (w zastępstwie Michał)
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
20:00
Vinyasa Yoga
20:00 – 21:30
Michał
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

sobota - sala PRZESTRZEŃ

niedziela - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
09:00
Vinyasa Yoga Stretch
09:00 – 10:30
Ifa
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

środa - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
09:00
Wstęp do Jogi
09:00 – 10:30
Krzysztof
Wstęp do Jogi
09:00 – 10:30
Krzysztof
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
18:15
Wstęp do Jogi
18:15 – 19:45
Ulla
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
20:00
Wstęp do Jogi
20:00 – 21:30
Krzysztof
Wstęp do Jogi
20:00 – 21:30
Krzysztof
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
18:15
Zdrowy kręgosłup
18:15 – 19:15
Agata
Zdrowy kręgosłup
18:15 – 19:15
Agata
18:30
18:45
19:00
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

piątek - sala PRZESTRZEŃ