JOGA TWARZY

Joga Twarzy to naturalna metoda zachowania młodości i urody.

Każdy z nas ma niepowtarzalną twarz. Jej wygląd i stan są wypadkową wielu czynników: odziedziczonych genów, wieku, stanu zdrowia, diety, stresu, braku snu i środowiska w jakim żyjemy.

Pod skórą twarzy jest ponad 50 mięśni, z których większość to mięśnie mimiczne. To dzięki nim nasza twarz jest ruchoma, potrafi się marszczyć i wypogadzać, krzywić i śmiać, wyrażać emocje. Mięśnie mimiczne ściśle oddziaływują na skórę twarzy, mają ogromny wpływ na jej wygląd i jakość.

Joga Twarzy to naturalna, prosta i bezbolesna metoda na zapobieganie zmarszczkom, polepszenie ukrwienia, poprawienie jędrności i gładkości skóry, nadanie jej zdrowego kolorytu i promiennego wyglądu.

Naturalnym dla nas jest, że chcąc mieć zdrowe, sprawne i smukłe ciało, musimy pracować nad każdym mięśniem ciała, ale zupełnie zapominamy o mięśniach twarzy.

Na zajęciach Joga Twarzy wykonujemy zestawy ćwiczeń mięśni twarzy, obejmujące obszary, które przysparzają nam najwięcej problemów tj.: czoło, oczy, policzki, usta, podbródek i szyja. Ćwiczenia rozpoczynamy od rozgrzewki mięśni, a kończymy odprężającym automasażem. W czasie zajęć wykonujemy serię asan wpływających korzystanie na nasze zdrowie i urodę (z dużym naciskiem na pozycje odwrócone) oraz pranajamę  mocno wpływającą na nasz stan psychofizyczny.

Joga Twarzy to NATURALNA alternatywa dla coraz droższych i coraz bardziej nasyconych chemią kosmetyków, agresywnych zabiegów czy nie pozostających bez skutków ubocznych operacji plastycznych. Przeciwwskazań do udziału w zajęciach nie ma.

Swoją wiedzę i umiejętności na temat pracy z mięśniami twarzy zdobyłam w oparciu o:

1.   „The Yoga Face: Eliminate Wrinkles with the Ultimate Natural Facelift” Annelise Hagen

2.   “The Ultimate Gide To The Face Yoga Method: Five Years Off Your Fece” Fumiko Tekatsu

3.   “Lifting Twarzy w 10 minut” Tessa Thomas

4.   “Sekret młodości. Facefitness” Patrycja Kondracka

5.   “The 15-Minute-Day. Natural Face Lift” M. J. Saffon

6.   „Gimnastyka Twarzy. Naturalna metoda zachowania młodości i urody” Catherine Pez

7.   Warsztaty „Naturalne sposoby na zdrowie młodość i urodę. Joga dla Twarzy. Detoks z Jogą Naturalnie.” Katarzyna Bem

8.   Warsztaty „Facefitness” Patrycja Kondracka, Festiwal NaZdrowie Sopot
Bezpłatny kurs 21 Dni Naturalnej Odnowy Twarzy

Kup cały program Zachowaj Młodość z Jogą Twarzy

Zajęcia w SNY

           JOGA TWARZY